İletişim

Av. Mehmet Değirmenci

+90 544 254 44 40 ( Akşam 7den sonra aranmamasını rica ederim)

Lütfen çok özel olmadıkça sorularınızı forum üzerinden sormaya gayret ediniz. BURADAN konu açarak soru sorabilirsiniz. Üye olmanız bile şart değildir.

Bir cevap yazın 6

Mail Adresiniz yorumda gözükmeyecek. Bu kısımlar Mecburidir*


İsmail

İsmail

Gayrimenkul aldım. Sözleşme süresi içinde Sözleşmede belirtildiği şekilde noterden ihtar göndererek sözleşmenin iptali ve paramın iadesini istedim. Paramı iade etmediler. İcraya verdim. Alacağım kesinleşti. Yine ödeme yapılmadı. Bundan sonra satış işlemi yapmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Satış harcı 2021 yılında ne kadar?

Av. Mehmet Değirmenci

Av. Mehmet Değirmenci

Öncelikle icra takibinin yapıldığı dosyadan satış isteyip örneğin 500-1000 TL yatırın. Kıymet takdiriydi, 100. maddeye yarar bilgilerdi, 103 davetiyesiydi derken İcra dairesi sizden lazım olacak ücreti isteyecektir.

halit erdem

halit erdem

merabalar benim banka kredi borcumdan dolayı icralık oldum maaşımdan yaklaşık 850 tl civarında kesiliyor borcum için ama hala hukuk birosu benim evime gelip haciz işlemi yapmaya çalışıyor işte olduğumdan dolayı beni evde bulamıyorlar ama binada kaçtane komşum varsa beni sorarak rezil ediyorlar ayrıyetten benim ikametgah adresimi değiştirmeme rağmen hala o adresime gidiyorlar bunun için yapmam greken bi işlem olabilirmi ve telefondan aile bireylerime kadar herkese bilgi vereiyorlar ben bu hukuk birosundan şikayetçi olabilirmiyim teşekkür ederim şimdiden çok vijdan yoksunu bi hukuk birosu çalışanlarına dek gelmişim

Admin

Admin

Ailenizi aramaları ile alakalı olarak şikayette bulunabilirsiniz

dilek çoban

dilek çoban

Ödediğimi düşündüğüm faturanın icrası geldi. İtirazımı nereye ve nasıl yapacağım

Admin

Admin

İtirazı ödeme emrinin geldiği icra dairesine yapacaksınız. İtiraz evrakına siteden ulaşabilirsiniz